Проданюк Дмитро Миколайович

Народився 29 червня 1996р. в с. Вовчинець Вижницького району Чернівецької області. З вересня 2002 року по травень 2009 р. навчався в Вочинецькій ЗОШ І-ІІ ступенів,  та продовжив навчання в Лукавецькій ЗОШ І-ІІІ ст., яку закінчив у 2013 році. Того ж року вступив до Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича на географічний факультет для здобуття ступеня бакалавра за напрямком “Геодезія, картографія та землеустрій”. У червні 2017 р. отримав диплом бакалавра з професійною класифікацією “бакалавр з геодезії та землеустрою”. У вересні того ж року вступив до магістратури ЧНУ ім. Юрія Федьковича за спеціальністю “Геодезія та землеустрій” ОП “Геодезія”. У грудні 2018 року завершив навчання в магістратурі на кафедрі геодезії, картографії та управління територіями, отримав диплом магістра з відзнакою за спеціальністю “Геодезія та землеустрій” за ОП “Геодезія”.

З 15 серпня 2018 р. по 08 листопада 2019 р. працював інженером-геодезистом в ПАТ “Чернівцігаз”. У листопаді 2019 року вступив до аспірантури Інституту географії НАН України за спеціальністю 11.00.12. “Географічна картографія” де і навчається по теперішній час. Тема дисертаційного дослідження: “Оперативне картографування ризиків соціального розвитку (на прикладі захворюваності населення України)” (запланований захист на 2023 рік).

З лютого 2021 р. – асистент кафедри геодезії, картографії та управління територіями ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Читає навчальні дисципліни: “Картографія”, “Картографія, геоматика з основами ДЗЗ” та “Інженерна геодезія”. Наукові інтереси пов’язані із питаннями оперативного картографування ризиків соціального розвитку.
Є членом Західного геодезичного товариства Українського товариства геодезії та картографії.

Посилання на профайл у соцмережі Facebook

Посилання на профайл у соцмережі Instagram