21 січня 2020 року в ауд. №42 о 1300 годині відбудеться засідання кафедри геодезії, картографії та управління територіями з порядком денним:

1. Про затвердження заходів по усуненню зауважень за підсумками роботи ЕК (доповідає секретарь ЕК №5 к.геогр.н. А.А. Мельника).
  2. Про стан підготовки кафедри до весняного семестру 2019-2020 навчального року (доповідає завідувач кафедри П.О. Сухий).
  3. Затвердження екзаменаційних білетів на весняний семестр 2019-2020 н.р. (доповідає завідувач кафедри П.О. Сухий).
  4. Про перевід студентів на індивідуальний графік навчання (доповідає доц. С.М. Білокриницький).
  5. Про внесення змін до блоку вибіркових дисциплін ОП «Геодезія» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти (доповідає доц. С.М. Білокриницький).