До уваги

21.01.2020 року відбулося засідання кафедри геодезії, картографії та управління територіями  щодо внесення змін до блоку вибіркових дисциплін ОП «Геодезія» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти (доповідали: гарант освітньої програми С.М. Білокриницький, начальник відділу інформаційного забезпечення Державного земельного кадастру Головного Держгеокадастру в Чернівецькій області Г.С. Третяк, інженер-практик І.С. Халавка, студент 528 групи ОП «Геодезія» Нечепорук Володимир).
На засідання ухвалили:внесення змін до вибіркових компонент ОП «Геодезія» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» доповненням ЗПВ та ППВ наступним чином:  ЗПВ1: Інфраструктура геопросторових даних; ЗПВ2: Планування та забудова територій; ЗПВ3: Цивільне право; ППВ1: Глобальні геодезичні мережі; ППВ2: Сферична астрономія; ППВ3: Цифрові карти і плани тазатвердили «Перелік вибіркових компонент ОП» у новій редакції, ОП «Геодезія» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти.