24.04.2020 року о 1300 годині (у змішаному форматі) відбудеться засідання кафедри геодезії, картографії та управління територіями з порядком денним:

1. Захист курсових робіт студентами 3 курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій».
2. Захист курсових робіт студентами 4 курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій».
3. Затвердження графіку роботи екзаменаційної комісії зі спеціальності «Геодезія та землеустрій» за першим ступенем вищої освіти (бакалаврським) (доповідає завідувач проф. П.О. Сухий).
4. Затвердження звітів викладачів кафедри геодезії, картографії та управління територіями на предмет рекомендації щодо продовження терміну дії трудової угоди (доповідає завідувач проф. П.О. Сухий).
5. Про  внесення змін та доповнень до ОПП «Геодезія» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти (доповідає доц. С.М. Білокриницький).