25.01.2022 року в ауд. №42 о 1300 год. відбудеться засідання кафедри геодезії, картографії та управління територіями з порядком денним:

1. Про затвердження заходів по усуненню зауважень за підсумками роботи АК (доповідає доц. А.А. Мельник).
  2. Про стан готовності кафедри до проведення акредитаційної експертизи НАЗЯВО України з ОПП «Геодезія» (доповідає завідувач кафедри проф. П.О. Сухий).
  3. Про стан підготовки кафедри до весняного семестру 2021-2022 навчального року (доповідає доц. С.М. Білокриницький).
  4. Затвердження екзаменаційних білетів на весняний семестр 2021-2022 н.р. (доповідає завідувач картографо-геодезичною лабораторією М.П. Ранський).
  5. Про перевід студентів на індивідуальний графік навчання (доповідає завідувач кафедри проф. П.О. Сухий).