22.02.2022 року в ауд. №42 о 1300 год. відбудеться засідання кафедри геодезії, картографії та управління територіями з порядком денним:

1. Про роботу студентського наукового гуртка «Меридіан» та підготовку до студентської наукової конференції ЧНУ (доповідає доц. А.А. Мельник).
  2. Затвердження білетів до підсумкового іспиту здобувачів першого рівня вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» ОПП «Геодезія та землеустрій» (доповідає завідувач кафедри проф. П.О. Сухий).
  3. Про підсумки зимової заліково-екзаменаційної сесії студентів кафедри (доповідає доц. К.В. Дарчук).
  4. Про рекомендацію до друку навчального посібника «Геодезія : тестові завдання» доц. Білокриницького С.М. (доповідає завідувач кафедри проф. П.О. Сухий).
  5. Про результати анкетування студентів 108 групи за результатами навчання у І семестрі 2021-2022 навчального року (доповідає доц. К.В. Дарчук).
  6. Про внесення змін до навчальних та робочих планів (доповідає доц. С.М. Білокриницький).