Посвята

Традиції ГЕОФАКУ живі! 6 жовтня 2023 р. відбулася традиційна посвята студентів 1 та 2 курсів кафедри географії України та регіоналістики і кафедри геодезії, картографії та управління територіями! Позитивні емоції будуть довго ще відчуватися між студентами та викладачами! Дякуємо працівникам Чернівецького обласного музею архітектури та побуту за чудову локацію. Саме це дозволило ознайомитися з традиційною культурою та побутом Північної Буковини та Північної Бесарабії. Посвята була проведена в етностилі! Щиро дякуємо студентам 4 курсу, які організували це чудове дійство! Вдячність студентам 1 та 2 курсів спеціальностей “Регіональний розвиток і просторове планування”, “Гідрометеорологія”,”Геодезія та землеустрій” та “Географія” за кмітливість, посмішки та чудовий настрій! Дякуємо декану факультету Заячук М.Д. та заступникам Андрусяк Н.С. і Брику С.Д. за позитив на ПОСВЯТІ, які ви подарували нам!

17 вересня 2021р. в урочищі «Лужки» на території національного природного парку «Вижницький» відбулась традиційна Посвята студентів географічного факультету.
Найцікавіші особливості Посвяти 2021:
1)Посвята відбувається 55 рік;
2)Посвячували студентів 1 і 2 курсів (130 осіб);
3)Посвята присвячена 70-річчю Героя України, Заслуженого артиста України, випускника геофаку ЧДУ Н. Яремчука «Стежинами Назарія Яремчука»;
4)Пройдено маршрут 17 км;
5)Понад 250 учасників. Найстаршому – 85, наймолодшому – 5 років;
6)Організатори – студенти 4 і 5 курсів;
7)«Геофак-чемпіон!» пролунало 2021 раз, а може і більше.

31 серпня 2021 року відбулася традиційна посвята студентів першокурсників у студенти ЧНУ