18.09.2023 р. відбулася зустріч зі стейкхолдером ПП Морозовим Віталієм Анатолійовичем – сертифікованим інженером-геодезистом. Під час зустрічі обговорювалися питання пов`язані з проведенням літніх навчальних практик у 2023-2024 н.р.. Віталієм Анатолійовичем було запропоновано використати власну матеріальну-технічну базу для проведення окремих елементів навчальної практики та практики зі спеціальності.
![](http://geodezija.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20230922_091230-300x224.jpg)
![](http://geodezija.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20230922_091223-300x224.jpg)