Посвята Геофаку

Традиції ГЕОФАКУ живі! 6 жовтня 2023 р. відбулася традиційна посвята студентів 1 та 2 курсів кафедри географії України та регіоналістики і кафедри геодезії, картографії та управління територіями! Позитивні емоції будуть довго ще відчуватися між студентами та викладачами! Дякуємо працівникам Чернівецького обласного музею архітектури та побуту за чудову локацію. Саме це дозволило ознайомитися з традиційною культурою та побутом Північної Буковини та Північної Бесарабії. Посвята була проведена в етностилі! Щиро дякуємо студентам 4 курсу, які організували це чудове дійство! Вдячність студентам 1 та 2 курсів спеціальностей “Регіональний розвиток і просторове планування”, “Гідрометеорологія”,”Геодезія та землеустрій” та “Географія” за кмітливість, посмішки та чудовий настрій! Дякуємо декану факультету Заячук М.Д. та заступникам Андрусяк Н.С. і Брику С.Д. за позитив на ПОСВЯТІ, які ви подарували нам!