Комунальний обласний позашкільний навчальний заклад “Буковинська мала академія наук учнівської молоді” висловлює щиру подяку завідувачу кафедри Дарчуку Костянтину Вікторовичу та доценту Мельнику Антону Анатолійовичу за ефективну співпрацю, креативний внесок у розвиток обдарованої молоді та активну участь у проведенні ІІ модулю обласного семінару наукової STEM-школи для вчителів “Використання ГІС – технологій в шкільній географії”.
![](http://geodezija.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-31_12-48-29-852-768x1024.jpg)
![](http://geodezija.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-31_12-48-30-057-768x1024.jpg)