Андрій МЕЛЕНКО

У 2017 році поступив на кафедру «Геодезії, картографії та управління територіями» Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».
У червні 2021 року отримав диплом бакалавра за спеціальністю «Геодезія та землеустрій».
У вересні 2021 року поступив на другий рівень вищої освіти (магістерський) за спеціальністю «Геодезія та землеустрій» ОП «Геодезія». У грудні 2022 року завершив навчання на цій же кафедрі та отримав диплом магістра.

З травня 2021 року працював помічником інженера-геодезиста в ПП «Захід-Зем». У зобов’язування входило комплекс інженерно-геодезичних робіт, таких як: топографо-геодезичні вишукування; геодезичний супровід при будівництві доріг, мостів та споруд; монтажі конструктивних елементів та обладнання; фасадна зйомка споруд; винесення меж земельних ділянок; спостереження за деформаціями споруд; винесенні анкерів; аерофотознімання; створення та обробка баз даних в ГІС.
З травня 2022 року та до тепер працює на посаді інженера-геодезиста у АТ «Чернівціобленерго». В обов’язки входить знімання координат ЛЕП-0,4 та 10 кВ.
Побажання теперішнім студентам: «Не нехтувати отриманими матеріалами на парах, завжди шукати чогось більшого та не боятись висловлюватись, бути точними у своїх розрахунках, адже точність – це найважливіший аспект в геодезії. Тому 0,02 см похибки вам».