Сергій ПИЖІВСЬКИЙ

Народився 14 жовтня 1980 року в селі Гвіздівці Сокирянського району Чернівецької області. З 1987 року по 1998 рік навчався у Гвіздівецькій загальноосвітній середній школі І-ІІІ ступенів.
З 1987 року по 2003 рік навчався у Чернівецькому національному університеті (спеціальність «Землевпорядкування та кадастр»). З 2020 року по 2023 рік навчався у Чернівецькому національному університеті (спеціальність «Право»).
Після закінчення навчання працював за фахом у Чернівецькому філіалі інституту землеустрою, згодом у ДП ЧРФ «Центр ДЗК», ПП «Буковина-земпроект».
З 2010 року працював у Головному управлінні Держкомзему у Чернівецькій області на посадах головного спеціаліста відділу державної землевпорядної експертизи та контролю за дотриманням ліцензійних умов, головного спеціаліста відділу землеустрою та охорони земель, головного спеціаліста сектору розпорядження землями сільськогосподарського призначення відділу землеустрою та охорони земель. З вересня 2014 року був призначений на посаду начальника відділу землеустрою та охорони земель.
У грудні 2016 року був призначений на посаду заступника начальника управління-начальника відділу землеустрою та охорони земель управління землеустрою та охорони земель ГУ Держгеокадастру у Чернівецькій області.
У травні 2018 року – на посаду заступника начальника ГУ Держгеокадастру у Чернівецькій області.
З грудня 2019 року по вересень 2022 року працював на посаді начальника інспекції державно-будівельного контролю Чернівецької міської ради.
З листопада 2022 року помічник голови обласної ради.