Проданюк Дмитро Миколайович

У 2013 році вступив до Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича на географічний факультет для здобуття ступеня бакалавра за напрямком “Геодезія, картографія та землеустрій”. У червні 2017 р. отримав диплом бакалавра з професійною класифікацією “бакалавр з геодезії та землеустрою”. У вересні того ж року вступив до магістратури ЧНУ ім. Юрія Федьковича за спеціальністю “Геодезія та землеустрій” ОП “Геодезія”. У грудні 2018 року завершив навчання в магістратурі на кафедрі геодезії, картографії та управління територіями, отримав диплом магістра з відзнакою за спеціальністю “Геодезія та землеустрій” за ОП “Геодезія”.

З 15 серпня 2018 р. по 08 листопада 2019 р. працював інженером-геодезистом в ПАТ “Чернівцігаз”. Із 2019 по 2023 роки навчався у аспірантурі Інституту географії НАН України за спеціальністю 11.00.12. “Географічна картографія” . Тема дисертаційного дослідження: “Оперативне картографування ризиків соціального розвитку (на прикладі захворюваності населення України)” (станом на 2023 рік, взяв академвідпустку).

На теперішній момент, працює у французькій гуманітарній неурядовій організація “Агентство з питань технічного співробітництва та розвитку (ACTED)”. Посада – Фахівець з геоінформаційних систем.
Електронна адреса: mariia.kratik@acted.org Контактний номер: (+380 99) 079 72 14

Шановні студенти! Бажаю бачити в Геодезії не тільки набір математичних розрахунків та вимірів, а трошки більше, і ці складові є основними змінними в геодезичних задачах: Г – Гармонія, Е – Ерудиція, О – Оточення, Д – Дія. Е – Етика. З – Здоров’я. І – Інновації. Я – Бути собою.

Посилання на профайл у соцмережі Facebook

Посилання на профайл у соцмережі Instagram