Сабадаш Володимир Ілліч

Народився 1 січня 1961 року в смт. Кельменці Чернівецької області. У 1978 р. закінчив навчання у середній школі № 24 м. Чернівці. З 1978 р. по 1982 р. навчався в Ленінградському вищому воєнно-топографічному командному училищі. За фахом – інженер-геодезист. Після закінчення училища був направлений для проходження служби в Прибалтійський військовий округ у топогеодезичний загін (м. Каунас, Литовської РСР) на посаду старшого геодезиста. З 1989 р. по 1994 р. проходив військову службу у фотограмметрично-інформаційному центрі Одеського військового округу (м. Сімферополь) на посадах астронома та старшого астронома. З 1994 р. по лютий 2011 р. проходив військову службу на посадах: начальника геодезичного відділення, старшого астронома штабу, першого заступника начальника топогеодезичного центру – головного інженера топогеодезичного центру Міністерства оборони України (м. Чернівці).

З 2009 р. за сумісництвом викладач кафедри географії України, картографії та геоінформатики. З вересня 2011 р. – асистент кафедри геодезії, картографії та управління територіями ЧНУ ім. Ю. Федьковича. За період науково-педагогічної діяльності прийнято участь у наукових і науково-методичних конференціях, семінарах і з’їздах Всеукраїнського та міжнародного рівня. Є членом Західного геодезичного товариства Українського товариства геодезії та картографії.

За період науково-педагогічної діяльності опубліковано одноосібно та у співавторстві понад 10 наукових і науково-методичних праць, з яких 2 навчальних посібники з грифом МОНМС України та 3  навчальні посібники з грифом рекомендованих вченою радою  ЧНУ.

Читає навчальні дисципліни:  “Електронні геодезичні прилади та GPS-технології”, “Супутникова геодезія”, “Геодезична гравіметрія”, “Вища геодезія”, “Геодезичні роботи в землеустрої”, “Системи автоматизованого проектування в геодезії”.  Є членом Західного геодезичного товариства Українського товариства геодезії та картографії. Наукові інтереси пов’язані із питаннями топографо-геодезичного забезпечення робіт із демаркації державного кордону України.