Олександр СИНИЦЬКИЙ

У 2017 році поступив на кафедру «Геодезії, картографії та управління територіями» Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».
У червні 2021 року отримав диплом бакалавра за спеціальністю «Геодезія та землеустрій».
У вересні 2021 року поступив на другий рівень вищої освіти (магістерський) за спеціальністю «Геодезія та землеустрій» ОП «Геодезія».
У грудні 2022 року завершив навчання та отримав диплом магістра.

З грудня 2018 року та до тепер працює інженером-геодезистом у Регіональній газовій компанії “Чернівцігаз”. Разом із колегою Іриною Сакаль здійснюють комплекс інженерно-геодезичних робіт, таких як: топографо-геодезичні вишукування; геодезичний супровід при будівництві доріг, мостів та споруд; монтажі конструктивних елементів та обладнання; фасадна зйомка споруд; спостереження за деформаціями споруд; винесенні анкерів; аерофотознімання.
З 2022 року та до тепер за сумісництвом виконує обов’язки інженера-проєктувальника РГК “Чернівцігаз”, а саме проєктування газових мереж та установок протикорозійного захисту.

Побажання теперішнім студентам: «Спробуйте здобувати практичний досвід на будівельних майданчиках, або у геодезичних фірмах. Це допоможе вам навчитися вирішувати реальні завдання в геодезії. Будьте відповідальними і точними: Точність – це важливий аспект роботи геодезиста, оскільки ваші вимірювання можуть мати серйозні наслідки для будівництва та інших проєктів.»