24 травня 2022 року відбулося засідання колективу кафедри геодезії, картографії та управління територіями та робочої групи ОП «Геодезія» зі стейкхолдером – інженером ІІІ категорії відділу управління даними мереж Дирекції розвитку електричних мереж АТ «Чернівціобленерго» Лупол Мариною Миколаївною, випускницею кафедри геодезії, картографії та управління територіями з питань обговорення навчальних планів та майбутнього працевлаштування випускників кафедри.
![](http://geodezija.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220524_162154-1-300x224.jpg)
![](http://geodezija.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220524_160541-300x224.jpg)