Оголошення про засідання кафедри

29 серпня 2022 року о 11 00 в ауд. №42 відбудеться засідання кафедри геодезії, картографії та управління територіями в очному форматі з порядком денним:
1. Затвердження тимчасового штатного розпису викладачів та співробітників кафедри геодезії, картографії та управління територіями на осінній семестр 2022-2023 навчального року (доповідає завідувач кафедри П.О. Сухий).
2. Розподіл навчального навантаження між викладачами кафедри для студентів 2, 3, 4 та 6 курсів (доповідає доц. К.В. Дарчук).
3. Затвердження силабусів та робочих програм нормативних та вибіркових дисциплін на перший семестр 2022-2023 навчального року (доповідають викладачі кафедри).
4. Про стан готовності матеріально-технічної бази кафедри до нового навчального року (доповідає завідувач картографо – геодезичної лабораторії М.П. Ранський).
5. Призначення наставника 108 академічної групи (доповідає завідувач кафедри П.О. Сухий).
6. Різне. 

Запрошуємо на навчання. Все про вступну кампанію

Дізнайся подробиці вступу на навчання до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у 2022 році! Більше про правила прийому до ЧНУ, особливості цьогорічного вступу для здобуття ступеня бакалавра (терміни написання національного мультипредметного тесту і мотиваційного листа), етапи вступної кампанії, перелік необхідних документів, а також спеціальностей та освітніх програм, за якими оголошується прийом на навчання, читайте за посиланням.

Вручення дипломів бакалаврів

07.07.2022 року відбулося вручення дипломів студентам IV курсу спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій” ОП “Геодезія та землеустрій”.
Шановні випускники нехай з цього моменту перед вами будуть розширюватися межі можливостей, відкриватися нові незвідані горизонти і цікаві можливості. Вірте в себе і пам’ятайте, що все буде виходити, чого хочете! Бажаємо кожному з вас знайти своє призначення, вибрати свою дорогу і свою справу. І щоб не трапилося, не звертайте зі свого шляху. Нехай поруч з вами будуть люблячі люди і мудрі наставники! Бажаємо вам сміливості і усвідомленості в рішеннях, щирості – у відносинах, і істинності – в цінностях!
Дорогі випускники, в добру путь та будемо раді вас бачити на навчанні в магістратурі!

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції

На базі природничо-географічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася IX Міжнародна науково-практична конференція “Географія та екологія: наука і освіта” в якій взяли участь викладачі кафедри геодезії, картографії та управління територіями проф. П.О. Сухий та доц. А.А. Мельник, якими було представленні доповіді: “Сучасна структура та особливості використання земельного фонду Українського Передкарпаття” та “Використання ГІС при моніторингу лісового покриву”.

Навчальна GPS практика студентів ІII курсу

04.07.2022 року почалася навчальна GPS практика для студентів ІII курсу, денної форми навчання, географічного факультету спеціальності зі спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій” ОП “Геодезія та землеустрій”.

Вітаємо!

Колектив кафедри геодезії, картографії та управління територіями щиро вітає доцента Дарчука Костянтина Вікторовича з нагородженням Почесною грамотою Чернівецької обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки, виховання молоді, активну громадську позицію.
Зичимо Костянтину Вікторовичу здоров’я, творчих здобутків на науково-педагогічній ниві, плідної праці у підготовці фахівців у галузі геодезії та землеустрою.

Вийшов друком навчальний посібник

29.06. 2022 року вийшов друком навчальний посібник Територіальне проектування та районне планування. Тестові завдання”.
Автори: Сухий П.О., Дарчук К.В., Мельник А.А., Сабадаш В.І.
У пропонованому виданні яке є складовою частиною навчально-методичного комплексу містяться тестові завдання, що мають на меті контроль рівня засвоєння теоретичного та практичного матеріалу з курсу “Територіальне проектування та районне планування”.

Обмірно-геодезична та інженерна (геодезична) практика студентів І курсу

24.06.2022 року почалася обмірно-геодезична та інженерна (геодезична) практика для студентів І курсу, денної форми навчання, факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва спеціальностей 191 “Архітектура та містобудування” та 192 “Будівництво та цивільна інженерія”.

Оголошення про засідання кафедри

28 червня 2022 року о 10 00год. в ауд. №42 відбудеться засідання кафедри геодезії, картографії та управління територіями в очному форматі з порядком денним:
1. Затвердження звіту голови ЕК (доповідає секретар ЕК доц. А.А. Мельник).
2. Про хід літньої заліково-екзаменаційної сесії (доповідає доц. С.М. Білокриницький).
3. Обговорення звітів про виконання індивідуальних планів роботи викладачів та плану роботи кафедри у весняному семестрі (доповідає завідувач кафедри П.О. Сухий).
4. Різне.

Навчальна геодезична практика студентів І курсу

22.06.2022 року почалася навчальна геодезична практика для студентів І курсу географічного факультету спеціальності 103 “Науки про Землю” ОП “Гідрометеорологія”.