Колектив кафедри геодезії, картографії та управління територіями щиро вітає доцента Дарчука Костянтина Вікторовича з нагородженням Почесною грамотою Чернівецької обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки, виховання молоді, активну громадську позицію.
Зичимо Костянтину Вікторовичу здоров’я, творчих здобутків на науково-педагогічній ниві, плідної праці у підготовці фахівців у галузі геодезії та землеустрою.
![](http://geodezija.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/06/2-2-300x242.jpg)
![](http://geodezija.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/06/зміст20001-212x300.jpg)