25 квітня 2023 року відбулося підсумкове обговорення освітніх програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Геодезія та землеустрій» та другого (магістерського) рівня вищої освіти «Геодезія».

В обговоренні взяли участь: гаранти (проф. Сухий П. О., доц. Білокриницький С. М.) та члени робочої групи освітньої програми (студенти Сзкірка Л., Григораш І., Совяк М., Філіпчук І.), стейкхолдери (Лодба Іван Андрійович – начальник відділу стратегії (ГІС) виробничо-технічного управління АТ «Чернівцігаз»…. ), представники академічної спільноти та студенти – здобувачі вищої освіти ОПП «Геодезія та землеустрій» та «Геодезія» .

У контексті обговорення освітніх програм були прийняті конструктивні рішення та відповідні зміни, які будуть внесені до програм.