ОГОЛОШЕННЯ

18 жовтня (середа) 2023 року о 1300  в ауд. №42 відбудеться засідання кафедри геодезії, картографії та управління територіями  (протокол №3)
Порядок денний

1. Про кадрове забезпечення кафедри геодезії, картографії та управління територіями (доп. зав.каф., доц. Дарчук К. В.).
  2. Про визначення індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів освіти академічних груп №108 та 528 (доп. ст. лаб. Сендзік Ю. І.)
  3. Про затвердження тематик випускових кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти (доп. ст. лаб. Сендзік Ю. І.).
  4. Про заходи популяризації академічної доброчесності (доп. доц. Мельник А.А.)
  5. Про профорієнтаційну роботу НПП та НДП на 2023-2024 н.р. (доп. зав.каф., доц. Дарчук К. В.).
  6. Про підготовку ОПП «Геодезія та землеустрій» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти до акредитації.(доп. проф. Сухий П.О.).
  7. Обговорення проведення відкритого лекційного заняття проф. Сухого П.О. на тему: Сучасна аграрна політика ЄС та розвиток агробізнесу в найрозвиненіших країнах Європи. (доп. доц. Мельник А.А.).