Обласний семінар для вчителів на тему «Особливості використання ГІС-технологій в шкільній географії»

30 листопада на географічному факультеті ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбувся ІІ модуль обласного семінару «Наукова STEM-школа для вчителів» «Особливості використання ГІС-технологій в шкільній географії».

На відкритті семінару з привітальним словом виступили директорка КОПНЗ «БМАНУМ» Олена ДИКА, декан географічного факультету Мирослав ЗАЯЧУК та керівник відділення Наук про Землю Іван КОПНЗ «БМАНУМ» КОСТАЩУК.
     Семінар складався з теоретичної та практичної частин та охоплював такі тематики:
     1. «Особливості використання засобів Web-картографування в освітньому процесі ЗЗСО при вивченні географії» (завідувач кафедри геодезії, картографії та управління територіями, викладач БМАНУМ Костянтин ДАРЧУК);
     2. «Прикладні аспекти використання ГІС-ресурсів із відкритим доступом на уроках географії» (доцент кафедри геодезії, картографії та управління територіями Антон МЕЛЬНИК);
     3. «Підрив Каховської дамби та оцінка наслідків російського терору за допомогою супутникових знімків» (асистентка кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеографії, викладачка БМАНУМ Яна ПОП’ЮК);
     4. «Особливості використання ГІС-технологій при написанні науково-дослідних проєктів з географії» (завідувач кафедри географії та регіоналістики, керівник відділення Наук про Землю БМАНУМ Іван КОСТАЩУК).
     Дякуємо організаторам, лекторам та учасникам за продуктивну співпрацю!
     Ми завжди готові ділитися своїми знаннями та досвідом!
     Заради розвитку географічної освіти! >>>