ОГОЛОШЕННЯ

16 квітня 2024 року о 12 00  (вівторок) в ауд. №42 відбудеться засідання (протокол №10) кафедри геодезії, картографії та управління територіями
Порядок денний

1. Затвердження звітів викладачів кафедри геодезії, картографії та управління територіями на предмет рекомендації, щодо продовження терміну дії трудової угоди доц. Білокриницького С.М., доц. Мельника А.А. та асист. Сабадаша В.І.. (доп. викладачі та зав.каф. Дарчук К.В.)
  2. Про рекомендацію до друку навчального посібника  Білокриницького С.М.  «Топографія». (доп. зав.каф. Дарчук К.В.)
  3. Про рекомендацію до друку збірника тез студентської конференції. (доп. доц. Мельник А.А.)
  4. Про програму вступного іспиту на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти за ОПП «Геодезія» та програми для скороченої форми навчання за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» ОПП «Геодезія та землеустрій». (доп. зав.каф. Дарчук К.В.)
  5. Про затвердження змін до освітньої програми «Геодезія» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій». (доп. зав.каф. Дарчук К.В.)