Зустріч зі стейкхолдерами

15 жовтня 2020 року, за участі Чернівецького міського голови Олексія Каспрука, відбулась бінарна лекція на тему: «Основи міського планування» для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП «Регіональний розвиток і просторове планування» спеціальності «Географія» з навчальної дисципліни «Основи просторового планування».
Під час навчального заняття розглянуті питання: поняття міського планування, змісту Комплексних стратегій розвитку міст та «Інтегрованої концепції розвитку міста. Чернівці-2030».
В лекції також прийняли активну участь науково-педагогічні працівники, здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Регіональний розвиток і просторове планування», ОП «Геодезія та землеустрій» , ОП «Геодезія» та інші студенти географічного факультету ЧНУ ім . Ю. Федьковича.
Щиро вдячні за змістовне та цікаве спілкування !!!