28 січня 2021 року об 11.00 год. відбудеться (в онлайн режимі) засідання кафедри геодезії, картографії та управління територіями
з порядком денним:

1. Про організацію навчального процесу на кафедрі ГКУТ у другому семестрі 2020-2021 н.р. (доповідає проф. П. О. Сухий).
  2. Затвердження положення про організацію практик кафедри ГКУТ (доповідає проф. П.О. Сухий).
  3. Затвердження наскрізної програми  практик для здобувачів першого(бакалаврського) та другого (магістерського)  рівнів вищої освіти зі спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій” за ОП “Геодезія та землеустрій” та ОП “Геодезія” (доповідає доц. С.М. Білокриницький).
  4. Затвердження графіку проведення відкритих лекційних занять викладачами які претендують на продовження терміну трудової угоди (доповідає зав. КГЛ А.А. Мельник).
  5. Про перевід студентів кафедри ГКУТ на індивідуальних графік навчання у весняному семестрі 2020-2021 н.р. (доповідає доц. К.В. Дарчук).
  6. Про рекомендації до друку навчально-методичних видань (доповідає проф. П.О. Сухий).
  7.  Різне.