31 серпня 2021 року об 11.00 год. в ауд. № 42 відбудеться засідання кафедри геодезії, картографії та управління територіями з порядком денним:

1. Остаточний розподіл навчального навантаження між викладачами кафедри та зміни у татному розписі ПВС та допоміжного персоналу кафедри (доповідають: доц. К.В. Дарчук, проф. П.О. Сухий).
  2. Про внесення пропозицій робочої групи, стейкхолдерів та здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти набору 2021 року до ОПП “Геодезія та землеустрій” у зв’язку з прийняттям Стандарту вищої освіти від 11.05.2021 року (доповідають гаранти проф. П.О. Сухий та С.М. Білокриницький).
  3. Про затвердження плану роботи кафедри на 2021-2022 н.р. (доповідає проф. П.О. Сухий).
  4. Про переведення студентів ОПП “Геодезія та землеустрій” та ОП “Геодезія” на індивідуальний графік навчання на І семестр 2021-2022 н.р. (доповідає проф. П.О. Сухий).