21 вересня 2021 року о 1300 год. відбудеться засідання кафедри геодезії, картографії та управління територіями з порядком денним:

1. Обговорення та затвердження посадових інструкцій професорсько-викладацького та навчально-допоміжного складу по кафедрі геодезії, картографії та управління територіями (доповідає завідувач кафедри проф. П.О. Сухий).
  2. Затвердження тематики курсових робіт для здобувачів першого та другого рівня вищої освіти на 2021-2022 навчальний рік (доповідає асист. А.А. Мельник).
  3. Про можливості проявів хабарництва та порушення Етичного кодексу ЧНУ ім. Ю.Федьковича (відповідно до розпорядження №29 від 06.09.2021 р.) (доповідає асист. А.А. Мельник).
    Прохання усім викладачам та співробітникам ознайомитися з посадовими інструкціями, внести зміни та доповнення до початку обговорення.
    Посадові інструкції