16 листопада 2021 року в ауд. №42 о 1300 год. відбудеться позачергове засідання кафедри геодезії, картографії та управління територіями з порядком денним:

1. Обговорення відкритого лекційного заняття к.геогр.н., доц. А.А. Мельника на тему: “Геоінформаційні структури даних, їх введення, редагування, подання і збереження” (доповідає завідувач кафедри П.О. Сухий).
  2. Про рекомендацію кандидатури к.геогр.н. А.А. Мельника на заміщення вакантної посади доцента кафедри геодезії, картографії та управління територіями (доповідає завідувач кафедри П.О. Сухий).
  3. Про затвердження плану видань наукової та навчально-методичної літератури викладачів та співробітників кафедри на 2022 рік (доповідає доц. К.В. Дарчук).