Обговорення відкритого лекційного заняття

16 листопада 2021 року на засіданні кафедри відбулося обговорення відкритого лекційного заняття доц. Мельника А.А. з дисципліни ГІС на тему: “Геоінформаційні структури даних, їх введення, редагування, подання і збереження”. В обговоренні прийняли участь завідувач кафедри Петро Сухий, доц. Сергій Білокриницький, доц. Костянтиин Дарчук та доц. Світлана Дутчак, асист. Володимир Сабадаш. Загалом за результатами обговорення лекційного заняття прийнято рішення що воно проведено на високому навчально-методичному рівні та вважається таким, що відповідає вимогам вищої школи.
По закінченню заняття студентам було запропоновано анонімне анкетування з результатами якого можна ознайомитися з проведених нижче таблиць.