28 грудня 2021 року в ауд. №42 о 1000 год. відбудеться засідання кафедри геодезії, картографії та управління територіями
з порядком денним:

1. Звіт голови екзаменаційної комісії  про роботу АК №6 (доповідає начальник відділу методологічного забезпечення земельного кадастру та розгляду скарг на рішення, дії та бездіяльності державних кадастрових реєстрів управління Державного земельного кадастру Головного Управління Держгеокадастру у Чернівецькій області М.В. Хобзей).
  2. Про попередні результати зимової залікової сесії 2021-2022 н.р  студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій» (доповідає проф. П.О. Сухий).
  3. Про виконання індивідуальних планів викладачів та плану роботи кафедри в осінньому семестрі 2021-2022 н.р. (доповідає доц. К.В. Дарчук).
  4. Про рекомендацію кандидатури Дарчука К.В. для проходження зарубіжного онлайн стажування (доповідає проф. П.О. Сухий).
  5. Захист курсових робіт (проєктів) студентами 5 курсу 528 групи.