![](http://geodezija.chnu.edu.uawp-content/uploads/2022/10/123-1.png)
7-го жовтня завідувач кафедри геодезії, картографії та управління територіями Дарчук Костянтин, взяв участь у обговоренні концепції побудови куполу обсерваторії на території Клішківецької школи ім. Леоніда Каденюка
![](http://geodezija.chnu.edu.uawp-content/uploads/2022/10/1234-2.png)
7-го жовтня завідувач кафедри геодезії, картографії та управління територіями Дарчук Костянтин, взяв участь у обговоренні концепції побудови куполу обсерваторії на території Клішківецької школи ім. Леоніда Каденюка