Зустріч із стейкхолдером

2 грудня 2022 року, випускник кафедри, начальник відділу стратегії (ГІС) АТ “ЧернівціГаз” ЛОДБА Іван провів відкрите бінарне заняття для студентів 518 групи спеціальності “Геодезія та землеустрій” із темою “Геодезичний та геоінформаційний супровід функціонування газових систем”.
Акцент було зроблено на прикладній складовій, зокрема Іван Андрійович наголосив на проблемні моменти дигіталізації результатів геодезичного знімання. При цьому зазначив важливі моменти підготовки спеціалістів універсалів, із поєднанням вмінь та навичок в області геодезії-геоінформатики-ДЗЗ
Також, стейкхолдер відзначив ключові критерії при відборі спеціалістів на посаду інженера-геодезиста, а також навів приклади співпраці зі здубувачами кафедри.