Обговорення змін до освітньої програми “Геодезія та землеустрій”

7 березня 2023 року на базі навчально-наукового Інституту біології, хімії та біоресурсів відбулася робоча зустріч завідувачів кафедри геодезії, картографії та управління територіями доцента Дарчука Костянтина Вікторовича та кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту професора Беспалька Руслана Івановича, гаранта ОП “Геодезія та землеустрій” професора Сухого Петро Олексійовича та члена робочої групи з розробки ОП “Землеустрій та кадастр” доцента Казіміра Івана Івановича. Під час зустрічі обговорювались питання внесення змін до освітніх програм та навчальних планів здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій”. В обговорені питань, що виносились на порядок дня взяв участь директор навчально-наукового Інституту біології, хімії та біоресурсів професор Марченко Михайло Маркович.