Відбулась робоча зустріч декана географічного факультету Мирослава Дмитровича Заячука, завідувача кафедри геодезії, картографії та управління територіями Костянтина Вікторовича Дарчука із начальником Головного управління Держгеокадастру в Чернівецькій області Савчуком Сергієм Вікторовичем та начальником відділу інформаційного забезпечення Третяк Галиною Степанівною.
Були обговоренні питання, щодо особливостей підготовки здобувачів першого та другого рівнів освіти, спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій”. Визначенні стратегічні напрямки подальших змін до ОП “Геодезія та землеустрій” й “Геодезія”.
Також Третяк Г. С. урочисто вручено подяку “За активну участь у підготовці та атестації здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня ОП “Геодезія”