12 жовтня 2021 року в ауд. №42 о 1300 год. відбудеться засідання кафедри геодезії, картографії та управління територіями
з порядком денним:

1. Про остаточний розподіл навчального навантаження між викладачами кафедри  та зміни у штатному розписі ПВС та допоміжного персоналу кафедри у звʼязку із додатковим набором студентів (доповідає доц. К.В. Дарчук).
  2. Про розробку комплексу заходів з проведення профорієнтаційної роботи та підготовку до вступної компанії 2022 р. в умовах дистанційного навчання (доповідає проф. П.О. Сухий).
  3. Про проведення VІІІ-го студентського науково-практичного семінару «Особливості топографо-геодезичного забезпечення територіальних громад в сучасних умовах» (доповідає доц. А.А. Мельник).
  4. Про внесення змін до складу екзаменаційної комісії та роботи ЕК у грудні 2021 року (доповідає проф. П.О. Сухий).
  5. Про рекомендацію до друку навчально-методичного посібника «Практикум з високоточних інженерно-геодезичних вимірювань»: автори  Сухий П.О., Ранський М.П., Сабадаш В.І. (доповідає доц. С.М. Білокриницький).