Лекція-дискусія з академічної доброчесності

21 жовтня 2021 року кафедра геодезії, картографії та управління територіями взяла участь у лекції-дискусії з академічної доброчесності присвяченій темі замовних робіт.
Головний доповідач: дослідниця Вероніка Краснічан (докторантка кафедри права та соціальних наук факультету бізнесу та економіки Університету імені Менделя (м. Брно, Чехія). Вероніка є передовою фахівчинею з питань замовних робіт у Чеській Республіці, а також членкинею Європейської мережі академічної доброчесності. У 2017 році Вероніка захистила магістерську роботу на тему: «Аналіз ринку замовних робіт у Чехії», за яку отримала нагороду Декана, а своє докторське дослідження вона присвятила питанням бізнес-етики. Вероніка є однією з основних дослідників у Global Essay Mills Survey («Світове дослідження компаній, що пишуть на замовлення»), а також у International Contract Cheating Project («Міжнародний проєкт з дослідження замовних робіт»). Вероніка мала змогу поділитися досвідом участі у цих проєктах на засіданні Пан-Європейської платформи з питань етики, прозорості та чесності в галузі освіти (ETINED) Ради Європи у 2018 році)  розповіла про поняття замовних робіт, їх різновиди, а також про проведені міжнародні опитування студентів стосовно досвіду замовлення робіт та результати цих опитувань. Також на цій лекції-дискусії було обговорено про потенційні причини того, чому студенти вдаються до замовлення навчальних та дипломних робіт, які наслідки несуть ці недоброчесні практики, та як виявляти та запобігати замовним роботам.

Захід про академічну доброчесність