28.12.2021 року відбувся захист курсових робіт та проєктів студентів 5 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти за ОП “Геодезія”.
Високий рівень представлених курсових робіт та проєктів був відмічений у наступних студентів: Вощинського Дмитра “Складання проекту формування геоінформаційної бази даних на територію Дністровського району”, Сакаля Михайла “Особливості створення Веб-карти в сфері енергетики (на прикладі АТ “Чернівціобленерго”” та Синицького Олександра “Визначення осідання фундаментів та кренів димових труб”.
![](http://geodezija.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/01/28.12.2021-1-300x225.jpg)
![](http://geodezija.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/01/28.12.2021-2-300x225.jpg)
![](http://geodezija.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/01/28.12.20213-300x225.jpg)
![](http://geodezija.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/01/28.12.2021-300x225.jpg)