5 квітня 2022 року в ауд. №42 о 1300 годині (у змішаному форматі) відбудеться засідання кафедри геодезії, картографії та управління територіями з порядком денним:

1. Звіти про проходження стажування за період з 15.02.2022 р. по 30.03.2022 р. у Чернівецькій філії ДП «Вінницький науково-дослідний та проєктний інститут землеустрою» (доповідають: проф. П.О. Сухий, доц. А.А. Мельник, асист. М.П. Ранський, Л.М. Одинська).
  2. Про рекомендацію кандидатур до складу АК з атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за ОП «Геодезія та землеустрій» у весняному семестрі 2021-2022 н.р.
  3. Про заяви студентів 308 групи, щодо перенесення терміну захисту курсових робіт.
  4. Інформація про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача кафедри геодезії, картографії та управління територіями.
  5. Про підготовку викладачами рейтингових анкет.